VARPEX je autorizovaným predajcom a registrovanou servisnou organizáciou elektronických registračných pokladníc EURO slovenského výrobcu Elcom spol. s r.o., Prešov.

VARPEX je obchodným zastúpením spoločnosti S&K Label spol. s r.o. Dováža a distribuuje produkty jedného z popredných európskych výrobcov etikiet.

Svojím obchodným partnerom ponúka široký sortiment výrobkov, od štandardných bielych a farebných etikiet na kotúčoch a archoch A4, po grafické etikety v až desaťfarebnom prevedení.

Súčasťou sortimentu samolepiacích etikiet tvoria aj etikety na víno. Vďaka bohatému technologickému parku sme schopní ponúknuť vysoko kvalitné vínne etikety na kotúčoch zušľachtené najmodernejšími polygrafickými technológiami. Dlhoročná tradícia na trhu samolepiacích etikiet a bohaté skúsenosti v polygrafii nám umožňujú ponúknuť vynikajúci servis a poradenstvo od výberu špeciálnych vinných materiálov, cez prípravu grafiky až po samotnú realizáciu a aplikáciu etikiet.

Už tretí digitálny tlačový stroj HP Indigo!!!!!
Od júla 2013 sa strojný park rozšíril už o tretí digitálny tlačový stroj HP Indigo press ws6600. Tieto vysoko moderné tlačové technológie spoločnosti Hewlett-Packard umožňujú tlač špeciálnych, predovšetkým maloobjemových zakázok vysokou rýchlosťou s optimálnymi výstupmi.


Ďaľšou z aktivít firmy je ponuka kompatibilných a renovovaných laserových a atramentových náplní.Sme radi, že ste zavítali na našu stránku a veríme, že tu nájdete všetky pre Vás užitočné informácie.